Alış-Veriş sitesinde mağaza nasıl açılır?

Tüm mağaza dekorasyonunuzu, ürünlerinizin raflara yerleştirilmesini, bir başka deyişle mağaza web sayfaları tasarımı ve ürünlerinizin satışa sunulması biz yapıyoruz. Yapacağımız toplantılarda satışa sunulacak ürünlerinizi ve tasarım özelliklerini birlikte belirleyeceğiz. Size yalnızca web sitenizin adını belirlemek (domain name), bankada bir hesap açtırmak ve banka ile elektronik ticaret sözleşmesini yapmak kalıyor.


Nasıl Alışveriş yapılacak?

Mağaza sayfalarında alışveriş yapabilmek için tüm yollar gösterilmiş olacaktır. Müşteriler seçtikleri ürünleri bir sepette biriktirecek ve alışverişleri bittikten sonra ödemelerini kredi kartları ile yaparak siparişi kesinleştirecekler. Müşteriler ürünlerin yollanmasını istediği adresi, fatura ve kimlik bilgilerini mağaza web sayfalarında yer alan bir form aracılığı ile size aktaracak ve aynı zamanda müşteri veri tabanınıza da eklenecekler.

Kredi Kartı ile alışveriş yapmak güvenli mi?

Kredi kartı ile alışveriş güvenliğinin sağlanması için merkezimizde SSL güvenlik kodu kullanılmaktadır. Verilen kredi kartı bilgisinin ve tutarın denetlenip onaylanması için banka bağlantısı kurulmakta ve bu bağlantı sırasında şifrelenmiş iletişim yapılmaktadır. Alışveriş merkezimiz Garanti Bankası ile bağlantılı çalışmaktadır.

Sanal Mağaza nasıl yönetilir?
Ürün veri tabanınız her zaman erişiminize açık durumda olacak. Dilerseniz dial-up bağlantı ile, dilerseniz de kiralık hat bağlantısı ile ürünlerinize erişip bilgileri güncelleştirebileceksiniz. Güncelleme işlemlerinin sık sık yapılması gerektiğini düşünüyorsanız kiralık hat bağlantısı kurmanızı öneriyoruz. Verilen siparişlerle ilgili bilgiler de yine bir veri tabanı üzerinde her zaman erişiminize açık olacak. Buradan siparişleri yönetebilecek, ciro rakamlarınıza ulaşabileceksiniz.


Fiyatlar?
Sanal mağaza açılış fiyatlarını mağaza özelliklerini bilmeden belirleyemiyoruz. Görüşmelerimizden sonra, SSL kodu, alan adı (domain name), kullanılması gerekli lisanslar, web sayfaları tasarım, dial-up ya da kiralık hat bağlantısı ve mağaza açılış hizmetleri dahil fiyat oluşturacağız.

Referanslar
Sanal alışveriş merkezimizi SANAL MARKETLER adresinden ziyaret edebilirsiniz.


[M a r k e t]    [H a k k ı n d a]   [a d a - n e t]   [E - p o s t a]    [Y a r d ı m]